تدوين و تبيين چشم‌انداز ثامن در بازار رقابت بانکي

جلسه شوراي راهبردي موسسه اعتباري ثامن باهدف بررسي اقدامات و برنامه‌هاي انجام‌شده، تدوين و تبيين چشم‌انداز ثامن در بازار رقابت بانکي با تاكيد بر اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال،به رياست مديرعامل موسسه اعتباري ثامن برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، محمدابراهيم پورزرندي در اين جلسه بابيان استراتژي ثامن گفت: برنامه راهبردي ثامن از بين بردن فاصله موجود با بانک‌ها و ساير رقبا در فضاي رقابتي حاکم با توانمندسازي، هم افزايي، ارتقا توان سازماني و استفاده از توان تخصصي نيروهاي جوان موسسه است.

مدير عامل موسسه ثامن افزود: براي ايجاد راهبردها و ارتقاي مزيت‌هاي رقابتي، بهره‌گيري از منابع موجود، کمک به رونق کسب‌وکار، بهبود وضعيت سرمايه انساني و افزايش توانمندي‌هاي آنان ازجمله اهدافي سال 96 است که در تدوين چشم انداز و برنامه‌ها در دستور کار قرارگرفته است.

به گفته او عمق بخشيدن به اهداف سازماني و ايجاد وحدت رويه در اهداف واحدهاي تخصصي صف و ستاد يکي از راهکارهاي هم‌افزايي است، که با مديريت مشارکتي، همکاري متقابل، ايجاد اعتماد، ارتباط و حمايت در سازمان تثبيت مي‌شود.

پورزرندي از اعضا شوراي راهبردي ثامن در مسير تدوين و تبيين چشم‌انداز پيشرو شرکت تشکر کرد و گفت: توجه به آسيب‌شناسي عوامل دروني، بيروني و محيطي، تحليل ذي‌نفعان ، تحليل  مدل مديريتي swot ، بررسي اسناد بالادستي در راستاي تدوين چشم‌انداز، بررسي و تحليل آمارها در خصوص وضعيت حاضر ثامن در قياس با ساير رقبا و جايگاه آن در بازار رقابت و مجموع انتظارات موجود از اهميت بالايي برخوردار است.

مديرعامل موسسه اعتباري ثامن همچنين خاطرنشان کرد: تدوين و تبيين چشم‌انداز ثامن در راستاي اهداف راهبردي و به‌منظور تحقق سياست‌هاي کلي اقتصاد مقاومتي در پرتو موازين و ضوابط شرعي و خواسته‌هاي مشتريان حداکثري و صاحبان مشاغل طراحي‌شده است.

بر اساس اين گزارش اين جلسه که با حضور اعضا شوراي راهبردي معاونين، مديران و مشاوران تشکيل شد، مهم‌ترين اقدامات انجام‌شده از سوي معاونت‌ها و مديريت‌ها تشريح و برنامه‌ها و سياست‌هاي آتي  و نيز ارائه خدمات بهتر و مناسب‌تر به‌منظور بهبود و ارتقاء شاخص‌هاي عملکردي بحث و تبادل نظر شد

تاریخ ایجاد:شنبه 29 اردیبهشت 1396
تعداد بازدید: 200
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان