جلسه هماهنگی شرکت تدبیر اقتصاد مجد با مدیریت امور شعب بانک انصار در استان زنجان

 جلسه هماهنگی مسئولین دفتر نمایندگی شرکت تدبیر اقتصاد مجد در استان های قزوین و زنجان با مدیریت امور شعب بانک انصار در استان زنجان برگزار شد.

تاریخ ایجاد:شنبه 02 اسفند 1397
تعداد بازدید: 104

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، جلسه ای با حضور آقای عباسی؛ مدیر امور شعب بانک انصار در استان زنجان، آقای اکبری؛رئیس دایره حقوقی بانک انصار در استان زنجان، آقای مجید ترکی؛ مسئول دفتر نمایندگی شرکت تدبیر اقتصاد مجد استان های قزوین و زنجان و آقای روح الله حسینی کارشناس عملیات وصول برای ایجاد تعامل و هماهنگی بیشتر در محل مدیریت امور شعب بانک انصار برگزار شد.

در ابتدا آقای عباسی مدیر امور شعب بانک انصار در استان زنجان مباحثی را پیرامون وضعیت شعب ادغامی مطرح  و راهکارهای مناسبی را برای تعامل و همکاری بیشتر بین شرکت تدبیر اقتصاد مجد و بانک عنوان کردند.

 

وی خاطر نشان کرد: ابتدا باید سیاست های اجرائی در مورد پروندهای معوق و اجرای احکام  از طریق مدیران ارشد هر دو سازمان تعیین و ابلاغ گردد تا با استفاده از ظرفیت های موجود بتوانیم به نتایج مطلوب در وصول مطالبات بانک برسیم.

 

مدیر امور شعب بانک انصار در استان زنجان در پایان بیان کرد: این مدیریت آمادگی و رضایت خود را از این تعامل اعلام می دارد و بر این باور هستیم که چنانچه فعالیت تخصصی وصول مطالبات به افراد مجرب و متخصص سپرده شود میتواند موجب کاهش تنش در شعب و کاهش سطح مطالبات معوق شود، علی ایحال، به شرکت تدبیر نگاه مثبت داریم  و امیدوارم تقویت همکاری ها در پرتو الطاف ایزد منان میسر شود.

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان