سفر استانی اعضای هیات مدیره شرکت تدبیر اقتصاد مجد به استان خراسان جنوبی

آقایان محمد بیاتانی و  حمید عربشاهی با سفر به بیرجند با مدیران امور شعب بانک انصار و موسسه اعتباری ثامن در استان خراسان جنوبی و مسئولان دفاتر نمایندگی شرکت در این استان دیدار کردند.

تاریخ ایجاد:شنبه 02 بهمن 1397
تعداد بازدید: 86

 به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، آقای محمد بیاتانی معاون بانکداری موسسه اعتباری ثامن و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت،  حمید عربشاهی مدیر پیگیری و وصول مطالبات و عضو هیئت مدیره شرکت با سفر به بیرجند با مدیران امور شعب بانک انصار و موسسه اعتباری ثامن در استان خراسان جنوبی و مسئولان دفاتر نمایندگی شرکت در این استان دیدار کردند.

در این  جلسه که با حضور آقای پهلوان مدیر شعب بانک انصار، آقای بذرافشان جانشین امور شعب، آقای براتی معاون اعتباری و حقوقی، حسین اسلام فر مسئول دفتر  شرکت در استان خراسان رضوی و نوید اتحادی سرپرست دفتر شرکت در خراسان جنوبی تشکیل شد، آقای محمد بیاتانی نایب رئیس هیات مدیره شرکت به بیان دیدگاه و نقطه نظرات خود برای بهبود عملکرد شرکت پرداختند.

 

در این جلسه  آقای پهلوان مدیر امور شعب بانک انصار ضمن اظهار رضایت از عملکرد شرکت،  از پرسنل و مسئولین شرکت تدبیر اقتصاد مجد خواست که حداکثر تلاش خود را برای رسیدن به اهداف موسسه اعتباری ثامن در زمینه وصول انجام دهند.

 

 

 

در پایان حسین اسلام فر مسئول دفتر نمایندگی شرکت تدبیر اقتصاد مجد در استان خراسان رضوی با ارائه گزارش عملکرد سه ماهه شرکت در استان های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی؛ آمار وصولیها، اجرای احکام و مراجعه کارشناسان به شعب شهرستانها را به سمع و نظر حاضران رساند.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان