دستور العمل های "نظارتی" مدیرعامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد در سال 1397

اولین جلسه شورای هماهنگی و راهبردی عملیات وصول در سال 1397 با حضور ناصر تاهباز مدیرعامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد و محمدرضا عامریان قائم مقام مدیرعامل در سالن کنفرانس دفتر مرکزی برگزار شد.

تاریخ ایجاد:چهارشنبه 11 فروردین 1397
تعداد بازدید: 240

 

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، ناصر تاهباز مدیر عامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد در اولین شورای هماهنگی و راهبردی عملیات وصول در سال 1397  اظهار داشت: عدم از استفاده از ظرفیت های مناسب  حرفه ای پرسنل در شرکت به یک بدعت اشتباه تبدیل شده است که این معضل با نظارت دقیق و مستمر از سوی مسئولان مربوطه بر کارشناسان ، برطرف می شود.

 

وی ادامه داد: نظارت دقیق و قوی، نظارتی مشروع و قانونی است که حق طبیعی هر  شرکت بوده و از سوی مسئول مربوطه به جهت دریافت حقوق کارمند بر وی اعمال می شود.

 

تاهباز با عنوان اینکه « ما نمی توانیم » در شرکت تدبیراقتصادمجد معنی ندارد، اظهار داشت: امسال ، سال « نظارت » می باشد و انتظار و توقع این است که خروجی داشته باشیم و نتایج نظارت دقیق و مستمر را بر عملکرد کارشناسان ستاد و دفاتر نمایندگی ها را به خوبی مشاهده نمائیم بر این اساس امسال مدیر عملیات، سرپرستان حوزه های سه گانه تهران، ناظران نواحی استان ها، مسئولین دفاتر نمایندگی استانی و  پرسنل عملیات کار بسیار سختی دارند.

 

مدیرعامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد، گفت: کارشناسان وصول در دفاتر نمایندگی استانی  بدانند که ادامه فعالیت آنها، بستگی به ارزیابی وتایید عملکرد آنها توسط ناظر ناحیه دارد، پس ضروری است که مسئول دفترنمایندگی ها و کارشناسان مربوطه در سال جدید، نسبت به حضور و غیاب، تردد، پیگیری پرونده ها، وصولی خود توجه بیشتری داشته باشند. هرگونه ارزیابی کیفی و ادامه فعالیت پرسنل مستقر در دفاتر نمایندگی ها، بستگی به آمار فعالیت آنها و نقطه نظرات ناظر ناحیه دارد.

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان