عملکرد شرکت تدبیر اقتصاد مجد در استان لرستان بررسی شد

عملکرد شرکت تدبیر اقتصاد مجد در استان لرستان با حضور رستم پور سرپرست مؤسسه در حال ادغام ثامن بررسی شد

تاریخ ایجاد:یک شنیه 23 دی 1397
تعداد بازدید: 26

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، جلسه ی مشترکی در محل دفتر نمایندگی شرکت تدبیر اقتصاد مجد در استان لرستان با حضور رستم پور سرپرست مؤسسه در حال ادغام ثامن ، مسعودی معاون، نعمتی مسئول دایره مطالبات، گودرزی مسئول حقوقی ، هاشمی مسئول حراست مؤسسه در حال ادغام ثامن در استان لرستان، محمد حافظی ناظر ناحیه 4 استانها و مهدی اخلاصی زاده مسئول دفتر نمایندگی و کلیه پرسنل شاغل در دفتر نمایندگی شرکت در استان لرستان برگزار شد.

 

 محمد  حافظی ناظر ناحیه 4 استانها، ضمن تشکر و خیر مقدم به مهمانان گرامی، گزارش کاملی از آمار و عملکرد استان در نه ماهه سال 97 ارائه نمود و نقاط قوت و ضعف این گزارش از سوی طرفین بررسی شد، در این جلسه روند پیگیری حقوقی و اجرای احکام پرونده های مطالباتی، ابزارهای کاربردی در خصوص شناسایی و ... بررسی و در خصوص تعامل بیشتر در راستای پیشبرد اهداف مشترک، تصمیماتی اخذ شد.

 در ادامه رستم پور سرپرست مؤسسه در حال ادغام ثامن  در استان لرستان ضمن تشکر از عملکرد مناسب و قابل دفاع شرکت تدبیر اقتصاد مجد، وجود پرسنل عملیاتی خبره در بخش عملیاتی شرکت را مهم ارزیابی کرد و خواستار تعامل و همکاری بیشتر درشرکت با موسسه ثامن در زمینه وصول مطالبات شد.

 

وی توضیح داد:  با توجه به کاهش قابل چشمگیر حجم مانده مطالبات اقلام معوق و مشکوک در مدت زمان کوتاه از تأسیس دفتر نمایندگی در استان، انتظار افزایش سطح بهره وری و تلاش جهت سروسامان دادن به کلیه پرونده های حقوقی توسط شرکت تدبیر اقتصاد مجد قابل دفاع می باشد.

 

رستم پور در پایان تاکید کرد: کلیه پرونده های معوق استان  بایددر دفتر نمایندگی متمرکز و توسط پرسنل مربوطه با هماهنگی با مدیریت، پیگیری شود.

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان