پیام مدیرعامل به مناسبت دومین سالروز تأسیس شرکت تدبیر اقتصاد مجد

19 دی ماه  1397 برابر است با دومین سالروز تاسیس شرکت تدبیر اقتصاد مجد، شرکتی که در مدتی کوتاه ذخیره بزرگی از تجربه و  دانش را در حوزه صنعت وصول مطالبات بانکی گرد آورده  و نقش بی بدیلی در اعتلای سیستم بانکی و این صنعت داشته باشد

تاریخ ایجاد:چهارشنبه 19 دی 1397
تعداد بازدید: 48

 

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، پیام تبریک ناصر تاهباز مدیرعامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد به مناسبت دومین سالگرد شرکت بدین شرح می باشد:

19 دی ماه  1397 برابر است با دومین سالروز تاسیس شرکت تدبیر اقتصاد مجد، شرکتی که در مدتی کوتاه ذخیره بزرگی از تجربه و  دانش را در حوزه صنعت وصول مطالبات بانکی گرد آورده  و نقش بی بدیلی در اعتلای سیستم بانکی و این صنعت داشته باشد.

در دو سال تکاپوی پرثمر شرکت تدبیر اقتصادمجد برای رسیدن به قله های ترقی اوج از خود گذشتگی وکوشش  بی وقفه پرسنل این شرکت تراز جدیدی از هماوردی و تلاش را به همگان ثابت کرد.

شرکت تدبیر اقتصاد مجد  در سالی که گذشت توانست با گام نهادن در مسیر رشد و توسعه و با همت و کوشش بی‌دریغ با بهر گیری از نیروی انسانی کارآمد در پیشبرد اهداف متعالی اولیای ثامن و سهامداران محترم افتخارات ارزشمندی را کسب نماید.

اینجانب لازم است در آستانه دومین سال تأسیس شرکت از تلاشهای کلیه همکاران عزیز که منجر به کسب رشد و تعالی این سازمان شد، تقدیر و تشکر نمایم.

در پایان، مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم. امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن تحقق چشم انداز شرکت تدبیر اقتصاد مجد، در رسیدن به اهداف عالیه  همچون گذشته موفق باشیم.

                                                                                            

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان