سومین گردهمایی مسئولین دفاتر نمایندگی استانی شرکت تدبیر اقتصاد مجد برگزار شد

سومین گردهمایی مسئولین دفاتر نمایندگی استان ها با حضور ناصرتاهباز مدیرعامل شرکت، اعضای شورای راهبردی، مسئولین دفاتر استانی و مسئولین ناحیه های استانی و حوزه های عملیات وصول  در محل ساختمان مرکزی شرکت تدبیر اقتصاد مجد برگزار شد .

تاریخ ایجاد:یک شنیه 18 شهریور 1397
تعداد بازدید: 149

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، سومین گردهمایی مسئولین دفاتر نمایندگی استان ها با حضور ناصرتاهباز مدیرعامل شرکت، اعضای شورای راهبردی، مسئولین دفاتر استانی و مسئولین ناحیه های استانی و حوزه های عملیات وصول روز پنج شنبه 15 شهریور ماه در محل ساختمان مرکزی شرکت تدبیر اقتصاد مجد برگزار شد .

در این جلسه ناصر تاهباز مدیرعامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد ضمن تشکر از حضور کلیه مدعوین که در این گردهمایی شرکت کردندو همچنین تبریک بابت انتصاب  مسئولین دفاتر جدید و ابراز خوشنودی بابت حضور 3 نفر از پرسنل موسسه ثامن در این مجموعه که منشا خیر و برکت برای شرکت شده اند  و  اظهار داشت: در آستانه ماه محرم  ضمن تاسی گرفتن از قیام حضرت ابا عبد الله الحسین ع  و پیروی از مسلک  حضرت سیدالشهدا یادی کنیم  از همه گذشتگان خصوصا مرحوم ابراهیم رجب بیگی از پرسنل خدوم شرکت که چندی پیش جان به جان آفرین تسلیم کردند.

وی با اشاره به عملکرد رضایت بخش شرکت در زمینه وصول مطالبات و اجرای احکام ، خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت و عملکرد مناسب شرکت ماموریت های جدیدی در خصوص تعیین تکلیف املاک خلع ید شده  ودر مرحله تملیک از سوی آقای رهنما مدیر عامل محترم موسسه در حال ادغام ثامن  برای شرکت  تعریف شده است که امیدوارم با تکیه به توانمندی مدیران و  پرسنل شرکت و با ایجاد سازو کار مناسب و جذب نیروهای مورد نیاز از انجام این ماموریت سربلند بیرون آییم.

مدیر عامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد پژوهش و کسب اطلاعات برای تصمیم گیری توسط مسئولین دفاتر استانی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: مسئولین باید از ظرفیت واحد طرح وبرنامه برای دریافت آمارها استفاده کنند.

وی ادامه داد: مسئولین دفاتر استانی کلیه بخشنامه ها و دستور العمل های شرکت  را به دقت مطالعه و در اسرع وقت به پرسنل خود انتقال دهند؛لازم به ذکر است که آموزش ضمن خدمت در همه موضوعات سرفصل اول کاری شرکت تدبیر اقتصاد مجد در حوزه توسعه منابع انسانی می باشد.

مسئولین دفاتر نمایندگی استانی موظفند با ایجاد پل ارتباطی با سرپرستی امور شعب  استانی خود در جهت تعامل هرچه بیشتر با این بخش  به صورت هفتگی گزارش عملکرد دفتر خود را به مدیر محترم امور شعب استان مربوطه تقدیم نمایند.

وی با بیان اینکه فعالیت شرکت به مثابه کار جهادی است، ابراز داشت: در دورانی که به دلیل مشکلات بوجود آمده موسسه ثامن با کمبود نقدینگی مواجه شده بود؛ شرکت تدبیر اقتصاد مجد با کار وتلاش مضاعف توانست در تامین نقدینگی کمک های  شایانی انجام دهد.

وی تصریح کرد: مسئولین دفاتر استانی با اهتمام هرچه بیشتر سیاست های جدید در حوزه عملیات وصول را پیگیری نمایند تا با بهره گیری از تجارب گذشته و متدهای جدید از جمله روش های حضوری وصول، بازدید میدانی برای شناسایی اموال  و پیگیری پرونده از روش مذاکره حضوری در جهت پیگیری اهداف شرکت در زمینه وصول مطالبات اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، در این جلسه آقایان محمدرضا عامریان قائم مقام مدیرعامل، احسان مطهری مدیر طرح وبرنامه، عیسی آذرنوش مدیر عملیات وصول و احسان لتری مدیر حقوقی و امور قرارداد ها قبل از سخنرانی مدیرعامل شرکت  به بیان دیدگاه و نظرات خود پرداختند.

در دو کار گروه مجزا که عصر روز پنج شنبه به ریاست مدیرعامل شرکت برگزار شد، مسئولین  حوزه های تخصصی عملیات وصول، اجرای احکام ، استعلام، اموراجرایی، اداری

و مالی با مسئولین دفاتر نمایندگی استانی به بحث و گفتگو پرداختند.

در این جلسه همچنین آقای ناصر تاهباز اسامی نفرات و دفاتر برتر شرکت در طرح تلاش 1396 را اعلام و از زحمات کلیه مدیران و پرسنل در رسیدن به اهداف تعیین شده در سال گذشته تقدیر و تشکر نمود.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان