پیام تبریک مدیرعامل شرکت تدبیراقتصاد مجد به مناسبت عیدسعید فطر

آقای ناصر تاهباز مدیرعامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال با صدور پیامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه میهمانی خدا و تبریک عید سعید فطر، از اهتمام کارکنان شرکت در انجام وظایف سازمانی همزمان با ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.

تاریخ ایجاد:چهارشنبه 23 خرداد 1397
تعداد بازدید: 158

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، متن پیام آقای ناصر تاهباز مدیرعامل شرکت بدین شرح است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 همکاران گرامی

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و در آستانه حلول ماه شوال، فرا رسیدن عید سعید فطر، عید فضیلت و رستگاری را به شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سلامتی و کسب توفیق را از درگاه پروردگار منان برایتان مسالت دارم.

ایزد متعال را سپاس و ستایش می گویم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیرمان قرار داد و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس، بار دیگر با یاری از درگاه مهر بی نهایتش به آرامشی روحانی دست یابیم.

امید است در پرتو الطاف پروردگار متعال، در لحظات ارزشمند تفکر و تعمق در این ماه مبارک؛ فرصتی فراهم آمده باشد تا به ارزش های والای انسانی نزدیک تر شده و به ره توشه ای ارزشمند برای خدمت خالصانه به خلق خدا مفتخر باشیم.

اینجانب با تبریک مجدد عید سعید فطر به همکاران گرامی، لازم می‌دانم ضمن قدردانی از مسئولیت‌شناسی شما در انجام امور محوله، سلامتی و کامیابی مجموعه شرکت تدبیر اقتصاد مجد را از درگاه ایزد منان مسئلت نمایم و از اینکه همکاران ارجمند همراه با روزه داری و انجام فرائض شرعی در ماه مبارک رمضان، به وظایف و مسئولیت‌های سازمانی خود اهتمام داشته‌اند، تشکر نمایم.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان