جلسه هم اندیشی شرکت تدبیر اقتصاد مجد و موسسه اعتباری ثامن در استان سمنان برگزار شد

جلسه هم اندیشی مسئول دفتر نمایندگی شرکت تدبیر اقتصاد مجد در استان سمنان با مدیریت موسسه اعتباری ثامن دراین  استان سمنان با همراهی معاونین خود برگزار شد.

تاریخ ایجاد:چهارشنبه 05 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 178

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، محمد رضا رضایی مسئول دفتر نمایندگی شرکت تدبیر اقتصاد مجد در استان سمنان  به همراه پرسنل شرکت در آن استان در محل حوزه سرپرستی  با امیراحسانی مدیر موسسه اعتباری ثامن در استان سمنان دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار امیر احسانی ضمن تشریح جایگاه و ساختار موسسه اعتباری ثامن در حوزه بانکداری استان گفت: از پیگیری های مجددانه همکارانمان در شرکت تدبیر شاکر و قدردان هستیم زیرا در کنار شما آرامش داشته ایم و توانسته ایم علی رغم مشکلات سال قبل ، وصولی قابل توجهی را کسب نماییم.

 

وی بارزترین خصوصیت مجموعه ثامن و شرکت تدبیراقتصاد مجد را اولویت دادن اخلاق عنوان کرد و افزود: در سال 1397 باید در جذب سپرده و وصول مطالبات بیشتر کار کنیم چنانچه اگر سپرده ای خارج می شود ، جایگزین آن جذب شود.
 

احسانی عملکرد و وصولی شرکت تدبیر را رضایت کننده  ارزیابی کرد و گفت: امیدوارم تلاش های بی وقفه ای که در سال گذشته در این شرکت انجام شد در سال جدید هم با شدت دنبال شود.
 

وی در خاتمه  تصریح کرد: بعد از ادغام موسسه با مجموعه بانک انصار و با توجه به بانکداری الکترونیکی و طرح شتاب ، سهولت و دقت بیشتری در امر وصول مطالبات شکل خواهد گرفت.
 

در ادامه محمد رضا رضایی گزارشی از عملکرد دفتر نمایندگی شرکت تدبیر اقتصاد مجد در استان سمنان در سال 1396 ارائه نمود.
 

رضایی مهم ترین دستور العمل کاری در شرکت تدبیر اقتصاد مجد را اولویت قراردادن اخلاق دانست و افزود : تاکنون و با توجه به شرایط موسسه اعتباری ثامن ، با مشتریان با اخلاق خوب برخورد شده است زیرا اعتقاد و حتی سیاست کلان شرکت تدبیر اقتصاد مجد ، حفظ احترام و تکریم بدهکاران می باشد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان