سال 1397 "سال نظارت و ارزیابی " شرکت تدبیر اقتصاد مجد

ناصرتاهباز مدیرعامل  شرکت تدبیراقتصاد مجد  در دیدار بامدیران ستادی و نمایندگان منتخب پرسنل شرکت سال 97 را «سال نظارت و ارزیابی»  اعلام کرد.

تاریخ ایجاد:شنبه 18 فروردین 1397
تعداد بازدید: 126

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، اولین جلسه هم اندیشی مدیران ستادی و نمایندگان منتخب پرسنل شرکت تدبیر اقتصاد مجد در سال 1397 در سالن کنفرانس دفتر مرکزی برگزارشد.

ناصر تاهباز مدیرعامل شرکت ضمن تبریک آغاز سال نو به کلیه مدیران و پرسنل خدوم شرکت تدبیر اقتصاد مجد، با عنوان اینکه سال گذشته شرکت تدبیر اقتصاد مجد علی رغم تمامی مشکلاتی که برای سهامدار اصلی بوجود آمد توانست نسبتا به اهداف تعیین شده توسط سهامدار دست یابد تلاش بیش تر در این زمینه همراه با کار و تلاش را اولین سرفصل کاری سال 1397 عنوانکرد.

 

وی ادامه داد: با توجه به جمع بندی های انجام شده در سال جدید، سهامدار از شرکت تدبیر اقتصاد مجد راضی بوده ولی با توجه به پتانسیل موجود در نیروی انسانی شرکت ، انتظارات بیشتری نسبت به شرکت دارند. ان شا الله بتوانیم با بهره وری از تمامی امکانات در سال جدید به اهداف عالی تر دست یابیم.

 

مدیرعامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد تصریح کرد: سیاست داخلی ما کار و کار مضاعف و بهتر بودن نسبت به سال گذشته می باشد، مجددا تاکید می کنم از توان وظرفیت نیروهایمان بخوبی بهره برداری نشد و نظارت مناسب بر عملکرد پرسنل از سوی مسئولین بعمل نیامده است که علیرغم دستمزد مناسب و سطح حقوق مطلوب، پرسنل بصورت عادی انجام وظیفه نموده و پاسخ مناسبی به مساعدت های ویژه شرکت نداشتند.

 

وی خاطرنشان کرد: امسال را «سال نظارت و ارزیابی» در شرکت اعلام می نمایم ضروری است مدیران، روسای ادارات و مسئولین دفاتر نمایندگی استانی، نظارت کامل و جامع بر عملکرد پرسنل و واحد های خویش داشته باشند و آنانی که نمی توانند با شرایط جدید خود را وفق دهند، بدیعی است باید از قطار شرکت پیاده شوند.

 

مدیرعامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد با بیان اینکه پویایی و بالندگی شرکت با تلاش و همت کلیه پرسنل محقق می شود، تصریح کرد: فعالیت مضاعف پرسنل در کنار عملکرد نظارتی مناسب، شرکت را در مسیر واقعی برای تحقق اهداف بلند مدت قرار می دهد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان