بازدید عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی از شرکت تدبیر اقتصاد مجد

 

دکتر شهاب نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی از شرکت تدبیر اقتصاد مجد بازدید کرد.
 

تاریخ ایجاد:چهارشنبه 09 اسفند 1396
تعداد بازدید: 114

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، شهاب نادری نماینده مردم شریف پاوه و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به همراه سردار جعفری و مهندس ابویسانی مشاور کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور در شرکت تدبیر اقتصاد مجد ضمن دیدار با آقای ناصر تاهباز مدیرعامل و محمدرضا عامریان قائم مقام مدیرعامل از نزدیک با عملکرد و فعالیت های شرکت آشنا شدند.

 

ناصرتاهباز مدیر عامل شرکت با ارائه توضیحاتی درباره نحوه فعالیت شرکت، انجام وصول معوقات بانکی را یکی از مهم ترین ابزارهای اقتصاد مقاومتی عنوان کردند که زمینه افزایش  و گردش مالی در کشور را فراهم می نماید به همین خاطر حمایت از شرکت های دانش بنیان در زمینه وصول مطالبات بانکی توسط مجلس شورای اسلامی از ضرورت های مهم و کلان اقتصادی می باشد.

 

وی تاکید کرد:  شرکت های وصول مطالبات نیازمند حمایت مراجع قانونی از جمله مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه هستند تا بتوانند اهداف کلان نظام در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی را پیگیری نمایند از همین رو تصویب قوانین بالا دستی برای تسهیل در این امور بسیار نیاز است که اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور باید این موضوع را تسریع و در اولویت خود قرار دهند.

 

دکتر شهاب نادری با قدردانی از تلاش های جهادگونه مدیران و پرسنل شرکت تدبیر اقتصاد مجد، کاهش معوقات بانکی و بازگشت وجوه به چرخه اقتصاد کشور را مهم ترین ویژگی شرکت های دانش بنیان در حوزه صنعت وصول مطالبات دانست و ابراز داشت که در این زمینه کمیسیون اقتصادی مجلس  شورای اسلامی ازهیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

 

در پایان این نشست دکتر شهاب نادری  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بخش های مختلف عملیاتی، حقوقی و اجرای احکام،طرح و برنامه،  واحد استعلام و دیگر واحد های ستادی بازدید کرد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان