دومین همایش راهبردی و هم اندیشی شرکت تدبیر اقتصاد مجد برگزارشد/ تلاش برای رسیدن به اهداف راهبردی در عملیات وصول با اجرای طرح تلاش1396

دومین همایش راهبردی و هم اندیشی پرسنل شرکت تدبیر اقتصاد مجد روز دوشنبه 13 اذرماه 1396 با حضور مدیران و پرسنل شرکت در سالن فجر برگزار شد.

تاریخ ایجاد:شنبه 18 آذر 1396
تعداد بازدید: 325

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، دومین همایش راهبردی و هم اندیشی پرسنل شرکت تدبیر اقتصاد مجد روز دوشنبه 13 اذرماه 1396 با حضور آقای ناصر تاهباز مدیرعامل شرکت، محمدرضا عامریان قائم مقام مدیرعامل، مهدی گل محمدی مدیر پیگیر و وصول مطالبات موسسه اعتباری ثامن، مازیار آرمیده رئیس دایره پیگیری و وصول مطالبات، اعضای شورای راهبردی، مسئولان دفاتر استانی و پرسنل دفتر مرکزی در سالن فجر برگزار شد.

 

در ابتدای مراسم احسان مطهری مدیر واحد طرح و برنامه و محمد عظیمی فرد مدیر عملیات وصول شرکت به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات و ارائه آمار و اطلاعات در زمینه فعالیت های شرکت پرداختند.

 

 

گل محمدی:  شرکت تدبیر اقتصاد مجد به یکی از بازوان اصلی موسسه ثامن

مهدی گل محمدی مدیر پیگیری و وصول مطالبات موسسه اعتباری ثامن در  ادامه  دومین همایش راهبردی و هم اندیشی شرکت تدبیر اقتصاد مجد با بیان اینکه ثامن با 20 سال سابقه و 6 هزار پرسنل زحمتکش توانست تمامی مشکلات را در این 6 ماهه اخیر را با موفقیت پشت سر بگذارد، اظهار داشت:  شرکت تدبیر اقتصاد مجد در این مدت کوتاهی که شروع به کار کرده توانست با همفکری و عملکرد مناسب به بهترین نحو ممکن خود را به موسسه ثامن ثابت کند.

وی گفت: تدبیر اقتصاد مجد با عملکرد خوبی که در این چند ماه داشت به یکی از بازوان اصلی موسسه ثامن تبدیل شد.

مدیرپیگیری و وصول مطالبات موسسه ثامن با اشاره به اینکه تمام افراد در مجموعه از تخصص لازم برخوردار میباشند تاکید کرد: با توجه به وجود برخی مشکلات مانند نقدینگی بخش عملیات وصول شرکت تدبیر اقتصاد مجد باید در پرونده های کلان تمرکز بیشتری داشته باشند  و در این زمینه از افراد با سابقه و متخصص استفاده کنند.

این مقام مسئول در موسسه اعتباری ثامن گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در تلاش هستیم تا عملکرد شرکت تدبیر اقتصاد مجد را به عنوان بازوی اصلی به کل مجموعه ثامن در سرتاسر ایران بشناسانیم تا از این طریق کارایی و وصول مطالبات هر چه بهتر صورت گیرد.

 

تاهباز: تلاش رای رسیدن به اهداف راهبردی در عملیات وصول با اجرای طرح تلاش 1396

در ادامه این مراسم ناصر تاهباز مدیر عامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد  با بیان اینکه زمستان 96 بهار ثامن خواهد بود، اظهار داشت: در این مدت کوتاهی که شروع به کار کردیم پای تعهد و قول خود ایستاده ایم و با عملکرد بسیار خوب خود را به ثامن ثابت کرده و نشان دادیم اگر حمایتها بیشتر از قبل صورت گیرد توانایی تدبیر اقتصاد مجد بیشتر از اینها خواهد بود.

وی ادامه داد:  با گذراندن روزهای بسیار سخت برای رسیدن به نتایج بهتر علی الخصوص در سه ماهه آخر سال طرح تلاش 96 را اجرا خواهیم کرد.این طرح نقطه عطفی برای رسیدن به هدف های کلان و راهبردی شرکت در زمینه وصول مطالبات خواهد بود.

تاهباز با بیان اینکه "ما  به میتوانیم" خود اعتقاد داریم، در این راه با جذب نیروی متخصص جدید، کار را وسعت خواهیم داد، اظهار داشت: نیروهای متخصص و با سابقه ای که با عشق و علاقه برای مجموعه کار می کنند همگی ثابت کردند که نیروهای تدبیر نیروهای پول نبوده و خدمت و کار حرف اول را در این شرکت می زند.

مدیر عامل شرکت تدبیر اقتصاد مجد ادامه داد: با تمام توان آماده ارایه خدمات بهتر بوده و منتظر هستیم با برنامه ریزی های مدیریت جدید ثامن اتفاقات خوبی  برای موسسه ثامن و شرکت تدبیر اقتصاد مجد رخ دهد.

تاهباز در پایان ضمن قدردانی از تلاش تمامی پرسنل شرکت تدبیر اقتصاد مجد از دست اندرکاران این همایش در واحد های حوزه ریاست، اجرایی، طرح و برنامه، عملیات وصول و حراست قدرانی کرد.

در پایان این مراسم به قید قرعه به تعدادی از همکاران جوایزی اهداء شد.
 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان