وصول مطالبات موجب کاهش ريسک نقدينگي و اعتباري

معاون امور بانکي موسسه اعتباري ثامن وصول مطالبات و جذب منابع را موجب کاهش ريسک نقدينگي و اعتباري دانست و از روساي شعب خواست به شکل جدي با تشکيل تيم‌هاي مطالباتي آمار مطالبات را کاهش دهند.

تاریخ ایجاد:سه شنبه 21 شهریور 1396
تعداد بازدید: 148

معاون امور بانکي موسسه اعتباري ثامن از تبيين و تدوين راهبرد عملياتي ثامن با توجه به چارچوب اقدامات اجرايي و تلاش‌هاي مطالعاتي و سياست‌گذاري داخلي خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومي شرکت تدبیر اقتصاد مجد موسسه اعتباري ثامن؛ عيسي قهرمان چابک در جمع کارکنان خوزستان با اشاره به اهميت بحث مطالبات افزود: براي حل مشکل معوقات بايد کميته‌هاي استاني با برگزاري منظم جلسات خود بدهي‌هاي معوق را تا حصول نتيجه پيگيري و وصول کنند.

قهرماني افزايش سهم ثامن از بازار پولي و مالي را با توجه به حضور نيروهاي جوان، متخصص و زبده ثامن دور از دسترس ندانست و گفت:بي شک مشتري مداري، بينش و استراتژي مناسب مديريتي و انسجام بين مديران ارشد و بدنه ثامن ، ارتقاي جايگاه ثامن در نظام بانکي به‌راحتي امکان‌پذير است.

وي وصول مطالبات و جذب منابع را موجب کاهش ريسک نقدينگي و اعتباري دانست و از روساي شعب خواست به شکل جدي با تشکيل تيم‌هاي مطالباتي آمار مطالبات را کاهش دهند.

محمدعلي  عسگري مدير امور شعب ناحيه چهار در اين بازديد و در جمع کارکنان با تشکر از تلاش همکاران گفت: عدم توجه به شايعات خصوصاً در فضاي مجازي ، پول گذاري خودپردازها، جذب منابع جديد و برخورد مناسب با مشتريان از اهميت بالاي برخوردار است.

عسگري با تأکيد بر حرکت تيمي براي وصول مطالبات از روساي شعب خواست با دعوت مشتريان و مذاکره برابر دستورالعمل‌هاي موجود همراهي لازم با مشتري را به‌منظور وصول معوقات در دستور کار قرار دهيد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان