برگزاری جشن بزرگ عید غدیر خم همراه با تقدیر از خادمین قرآنی و قرعه کشی مسابقه دهه ولایت+ گزارش تصویری

محفل انس با قرآن کریم و جشن بزرگ امامت عید غدیر خم در نماز خانه شرکت تدبیر اقتصاد مجد برگزار شد.

تاریخ ایجاد:یک شنیه 19 شهریور 1396
تعداد بازدید: 168

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، همزمان با میلاد حضرت امام هادی علیه السلام و در آستانه عید الله اکبر غدیر خم  مراسم جشنی با حضور پرسنل شرکت تدبیر اقتصاد مجد در محل نماز خانه برگزار شد

.

در این مراسم ابتدا آقای رنجبر از قاریان ممتاز کشور آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت کردند و در ادامه مراسم حجت الاسلام اعلمی به مدح و فضایل اهل بیت ع پرداختند. وی در شرح چند روایت از امیر مومنین علی عیه السلام در باب اهمیت توجه به نماز و ترک عادت های بد از جمله سبک شمردن نماز، اقامه نمازجماعت و توجه به نماز را موجب برکت به جمع و گروهی عنوان کردند و از همکاران تقاض کردند که به این امور بیشتر توجه شود.این  برنامه  با مدیحه سرایی آقای رازداشت که به ذکر فضایل و منقبت حضرت امیر مومنان علی علیه السلام پرداختند،  ادامه یافت.

 

در پایان مراسم از زحمت های خالصانه اقای علی رنجبر از قاریان ممتاز کشور که در شرکت تدبیر اقتصاد مجد به اعتلای فرهنگ قرآنی می پردازند با تقدیم هدیه ای از طرف مدیر عامل تقدیر شد. همچنین  قرعه کشی مسابقه دهه  ولایت و امامت برگزار و خانم زهرا قلیان و آقای رضا خراسانی برنده جایزه  نقدی ویژه و به 5 نفر از همکاران از جمله آقایان احسان ارزانی،  مصطفی علایی، عبدالله کاشفی، مهران مهرپور و محمدنبی صالحی مجد به قید قرعه از طرف مدیر عامل محترم جوایز نقدی اهداء شد.

 

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان