اهميت ترکيب منابع از منظر هزينه و ماندگاري

مدير ناحيه يک موسسه اعتباري ثامن گفت: روساي شعب جز رده‌هاي مهم مديريتي حوزه پولي و بانکي هستند

تاریخ ایجاد:دوشنبه 06 شهریور 1396
تعداد بازدید: 103

 به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر اقتصاد مجد، رضا بدر طالعي در ديدار با کارکنان سرپرستي2 تهران اظهار کرد: با توجه به جايگاه حساس روساي شعب، بايد با درک و تحليل صحيح از موقعيت و برنامه‌هاي ثامن و استفاده از نيروهاي مجرب و باانگيزه بتوانند برنامه‌هاي ابلاغي را عملياتي کنند.

وي بابيان اينکه ترکيب سپرده‌هاي موسسه، ازنظر هزينه و ماندگاري مهم است، افزود: بايد سعي کنيم در سال جاري سهم منابع ارزان‌قيمت را در کل سپرده‌ها افزايش دهيم.

بدر طالعي بابيان اينکه همکاران بايد به‌دوراز دغدغه و در فضايي پويا و پرانرژي، فرصت رشد و بالندگي را پيدا کنند، تصريح کرد: عدالت، زماني محقق مي‌شود که همکاران، اين مشخصه را در تمامي رخدادهاي سازماني، مشاهده و لمس کرده باشند.

ياسر احمدي معاون اعتباري سرپرستي 2 تهران نيز در اين جلسه گفت: با به‌کارگيري برنامه‌اي منسجم و شناخت دقيق نياز مشتريان با توجه به بافت فرهنگي و اقليم جغرافياي عملياتي شدن برنامه‌ها و طرح‌هاي ابلاغي امکان‌پذير است.

حميد عربشاهي معاون اجرايي سرپرستي 2 تهران نيز افزود: ثامن به‌واسطه  قدمت خود بخشي از تاريخ حوزه مالي کشور را دار است و از اين حيث اعتبار و جايگاه ويژه‌اي در عرصه‌ بانکي و مالي کشور دارد.

يادگاري مسئول حراست تهران نيز در اين جلسه يادآور شد: بي‌ترديد، موفقيت در محيط رقابتي کنوني، مستلزم برنامه‌ريزي مطلوب با رويکردي آينده‌نگر و ايجاد درکي مشترک از برنامه‌ها و اهداف و چگونگي گذراندن اين مسير است

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
دی ان ان